Skip to main content

Yorumlarınız

AYŞE TOPRAK – ALMANYA
Erdoğan hocam size geçen ay eşim için bağlama vefki yaptırmıştım. Biliyorsunuz ben Almanya da yaşıyorum ve eşim burda bir alman bayanla yaşamaya başlamıştı. Sizden yardım istediğim dönemde gerçekten kendimi öldürmeyi düşünüyordum. O kadar kötü bir ruh halim vardı. Siz vefkleri gönderdikten hemen sonra eşim bu alman kadından  ayrıldı ve evine döndü. Çocuklarına sahip çıktı. Eğer siz olmasaydınız şimdi çocuklarım babasız bende kocasız yalnız başıma bu yaban ellerde kalacaktım . Allah razı olsun hocam sizden.

AYDIN KÖSE – İSTANBUL
Erdoğan bey ben sizden önve 2 medyumun kapısını çaldım ama malesef iki medyumda başarısız oldu. Geçen yıl beni terk eden sevgilimi geri kazanmak için sizin yaptığınız tılsım sayesinde tam 9 gün sonra Aysun bana geri döndü. Ben umudumu iyice kaybetmiştim hocam çünki aradan 1 yıl geçmişti ve ben 2 ayrı medyuma tılsım hazırlatmıştım. İyiki umudumu yitirmeyip size son olarak başvurmuşum. Sayenizde Aysun ile şimdi çok mutluyuz. Artık düğün tarihimizi konuşuyoruz kendi aramızda hocam. Allaha emanet olun.

ARZU KÖSE – BURSA
Hocam size çok ama çok teşekkür ederim .Gerçekten çok büyük bir medyumsunuz .Eski aşkımı bana kazandırdınız size ne kadar çok teşekkür etsem az olur.

FATİH ÇOBAN – FRANSA
Hocam sizden anneme yapılan sabun büyüsü için yardım  almıştım. Annemi ölüm döşeğinden kurtardınız. Siz olmasaydınız annem şu anda hayatta olmayacaktı..Allah razı olsun sizden.

CEMİLE AKDENİZ – HOLLANDA
Hocam ben Cemile.. Ben kısmet kapalılığı vardı ben yaşım 35 olmasına rağmen evlenemiyordum. Siz bana kısmet açma vefki hazırlamıştınız ve sağolun kargoyla göndermiştiniz. Sizden aldığım kısmet açma vefkleri sayesinde yeni biriyle tanıştım çok temiz bir insan..Allahın izniyle yazın evleneceğim. Benim asla olacağına inanmadığım bu tatlı rüya sizin sayenizde gerçek oluyor.Size çok teşekkür ederim.

ÖZLEN TURAN – ANKARA
Erdoğan hocam sizin bana gönderdiğiniz vefk sayesinde eski sevgilimi tekrar kendine bağladım. Başka bir kıza beni değişmişti ama artık diğer kızı tamamen unuttu ve bana geri döndü.Teşekkür ederiz size.

KADRİYE TÜRK – ADANA
Merhaba Erdoğan bey.Sizden 3 hafta önce vefk almıştım eşimin kötü alışkanlıklarından vazgeçmesi için biliyorunuz eşimin kumar alışkanlığı vardı ve bir türlü vazgeçemiyordu. Bütün aile bu yüzden kan ağlıyordu. Hocam gönderdiğiniz vefk o kadar tesirli çıktıki eşim  o günden beri evine bağlandı kumarı tamamen bıraktı. Önceden her gün giderdi ama o günden beri hiç gitmedi tövbe ettiğini söylüyor. İnşallah böyle devam eder hocam.

107 Yorum “Yorumlarınız”

  1. selamün aleyküm hocam afyondan yazıyorum 36 yaşındayım uzun zamandır evlenmek istiyorum her defasında karşıma olumsuz şeyler çıkıyor bana yardımcı olurmusunuz hocam saygılarımla

  2. Biz cikiyoruz hala ama bana cok soguk ayrilmak icin bahaneler uretiyor yeniden kendime baglamak istiyorum hocan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.