Skip to main content

Medyum Almanya

Almanya da yaşayan vatandaşlarımızın, yoğun olarak  medyum Almanya diye bir çok internet sitesinde medyum aradığını görüyorum. Almanya da medyum aramanıza gerek yok. Bunu belirtmek isterim.

Değerli dostlarım; zaman zaman büyük emekler vererek, belli bedeller ödeyerek gerçekleştirdiğiniz evliliklerde ciddi sorunlar yaşanabiliyor. Bazen de iki birbirini seven insan arasında bir takım sorunlardan dolayı ayrılıklar yaşanabiliyor. Bazen sebep sizden kaynaklanıyor bazı durumlarda ise karşı tarafın size olan aşkı ve sevgisi azalıyor yada tamamen bitiyor. Bu noktadan sonra terk edilen kişi büyük bir aşk acısı içinde tamamen çekilmez bir hayatın içine giriyor. İnsanların belkide hayatlarında yaşadıkları en büyük acılardan biri olan aşk acısını nasıl mutluluğa dönüştürebilirsiniz bunu anlatmak isterim.

Almanya’da özellikle evli kadınların eşleri tarafından terk edilmesi hadisesi çok yaşanıyor bunun nedenlerinden biriside kocaların başka kadınlara ilgi duyması, mutluluğu dışarıda başka kadınlarda araması sebep olarak gösterilebilir. Eşlerinden sıkılan kocalar karılarını özellikle bir Alman kadın için terk edebiliyorlar. Bu durum gerçekten Türk kadınlarımız için çok zor bir durumdur, gurbette tanığı olmayan yardım alacak hiç kimsesi olmayan kadınlarınız maalesef bu acıyı içlerine atarak soruna çözüm bulmaya çalışıyorlar. Belki bazen bir medyumun yada hocanın kapısını çalarak bu medyumlardan yardım isteyebiliyorsunuz.

Çoğunuz yaşadığınız bu ülkede yaşayan büyü yapan hoca yada medyumları arıyorsunuz, ben uzun zamandır burada ikamet eden vatandaşlarmızın her türlü sorunlarının çözümünde 23 yıldır Allah’ın yardımı ile elimden gelen yardımı yapıyorum. Genellikle benden istenilen yardım konuları arasında bazen kısmet kapalılığı, bazen büyü bozdurma, bazen giden sevgiliyi geri getirme gibi konularda insanlar benden yardım talep ediyorlar. Hangi tür bir sorununuz olursa olsun unutmayın ki Allah benim şahidimdir en iyi şekilde sizin sorununuzun çözümü noktasında sizlere yardımcı oluyorum. Beni sık sık Almanya’dan arayıp teşekkür eden insanlar var. Buradan bana teşekkür eden, benden daha önce bir şekilde yardım almış insanlara tek tek teşekkür ediyorum. Benim en büyük mirasım sizlerin sorunlarının benim aracılığım ile çözülmüş olmasını görmektir. Sizin mutluluğunuz benim en değerli hediyemdir. Şüphesiz her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim.

Diğer bir konu ise kısmeti kapalı olan insanların sok sık benden bu konuda bilgi istemeleri, ben özellikle kısmeti kapalı yada nazara gelen insanlar için havas ilmine göre hazırladığım çok yüksek tesirli vefkler var. Bu vefkleri isim bilgilerinizi, doğum yıllarınızı alarak ortalama 1 hafta süre içinde tamamlıyorum. Bunları tamamladıktan sonra bana vereceğiniz adrese posta ile gönderiyorum. Vefkleriniz elinize geçtikten sonra bu sorunlardan tamamen kurtuluyorsunuz.

Pek çok insanın yaşadığı diğer bir sorun ise büyü bozacak iyi bir hoca bulamamak, gerçekten de Almanya’da büyü bozan hoca ve büyü yapan hocaları bulmak neredeyse imkansız zaten var olanların çoğuda bu işte yetersiz kalıyor. Yardım almak için başvurduğunuz çoğu medyumdan maalesef doğru dürüst yardım alamıyorsunuz. Bu durumlarda benimle iletişime geçerek az önce yazdığım konularda yardım isteyebilirsiniz. Emin olun ki; size bu konuda Allah’ın huzurunda söz veriyorum, en iyi şekilde sorunlarınızın çözümüne yönelik ne gerekiyorsa onu yapıyorum. Çok kısa bir zaman içinde tüm bu sorunlarınızdan kurtulmanız mümkün, yeter ki benimle temasa geçip durumunuzu bana bildirin.

Değerli dostlarım; şunu aklınızdan çıkarmayın, sorun yaşamayan bir insan düşünülemez, her insanın kendi hayatı içinde zaman zaman karşılaştığı problemler olabilir. Bunların çözümü bazen çok kolay olmasına rağmen bu sorunlarla yaşamak gereksizdir. Sizi aşan konularda, sizin çözemediğiniz konularda tüm problemleriniz için lütfen bana yazmaktan çekinmeyin. Bütün sorunlarınızı en ivedi şekilde çözüme ulaştırmak için her zaman bana mail adresimden yazarak yaşadığınız sorunu benimle paylaşabilirsiniz.

6 Yorum “Medyum Almanya”

  1. Merhaba hocam, sevdiğim beni terketti içim yanıyor, sevgilimi bana geri ısındırmak için ne yapabiliriz, 5 yıllık birkikleliğimiz vardı biranda soğudu benden.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

  2. Hocam benim Sevdigim bir kadin var onu cok seviyorum ama o da beni seviyorum diyor onunda benim gibi Asik olmasini istiyorum sizden ricam bir Ask büyüsü nasil olacak ve fiyati nekadar ne bilgiler lazim bu yazdiklarim gizli kalmasini istiyorum ücncü kisi görmesin ricamla Tesekürler

  3. selamin aleyküm hocam
    bana lütfen yardim edin caresizim 2 senedeir esimden ayriyim.
    tekrar beni sevsin bana baglansin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.