Yıldızname

Yıldızname günümüzde bir çok insanın yeni yeni duyduğu bir kelimedir peki yıldızname bakımı nasıl yapılır tüm bu sorularınıza cevap bulmak istiyorsanız bu makalemi dikkatle izleyin. Hepiniz bu konu hakkında internette bir çok medyum sitesini gezerek bilgi alamaya çalışıyorsunuz. Fakat bilmediğiniz bir gerçek var ki oda şudur; yıldızname hakkında araştırma yaptığınız hemen hemen bütün web sitelerinde geçen yıldızname makaleleri bilimsel gerçeğe dayanmıyor. Özellikle sözüm onlara medyumların sitelerinde okuduğunuz yıldızname hakkındaki tüm yazılar bu medyumalara ait olmayan ordan burdan alıntı yapılarak yayınlanan yazılardır.

Sizlere özellikle yıldızname hakkında gerçek bilgiler vererek doğru bir bilgi almanızı istiyorum. Yıldızname aslında çok eskilerden yazılmış bir kitaptır. Çoğunuz belki kitapçıların önünden geçerken çok farklı yıldızname kitaplarını görüyorsunuzdur. Fakat bu yıldızname kitaplarının asıl kitapla hiçbir alakası yok. Gerçek bir yıldızname kitabını bulmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle her yerde gördüğünüz bu kitaplara aldanmayın.

Diğer bir hata yapılan konu ise yıldızname hakkında en küçük bir bilgisi dahi olmayan medyumların sitelerinde yayınladıkları bilgilere halkımızın kayıtsız şartsız inanmasıdır. Yıldızname gökyüzündeki yıldızların konumlarına göre birbirleriyle olan ilişki durumlarına bakılarak insanların hayatlarına dair yorum yapabilmemize sağlayan gizemli bir ilimdir.

Şimdi size yıldıznamenin ne kadar önemli olduğuna dair bilgiler vereceğim. Eminim bir çoğunuz bu konu hakkında pek fazla bilgi sahibi değilsiniz. Uzay ve yıldızlar evrende  sonsuz bir alanda yayılırlar. Madde diye bildiğimiz nesnelerin gerçekte bizim algıladığımız bir şekilde madde olmadığını biliyor muydunuz ? Bu bilimsel bir gerçektir. Yaşadığımız dünya aslında sanal bir dünyadır. Biz baktığımız zaman vardır, biz maddeye bakmadığımız zaman madde orada değil evrenin her yerinde eşit oranda bulunur. Kuantum fiziği bu gerçeği bize bilimsel olarak kanıtlamıştır.

Maddenin yapısı ile ilgili önemli bir diğer husus ise, siz bir cisme belli bir güç uygularsanız o uyguladığınız güç evrenin her hangi bir yerinde hissedilmektedir. Buradan şunu açıklamaya çalışıyorum evrende her şeyin birbiriyle iletişim hali vardır. Bu nedenle yıldızname yani astroloji bilimi bize, evrenden bilgiler vererek yıldızların pozisyonlarını ve etkileşimlerini hesaba katarak kendimiz hakkında yorum yapmamıza olanak sağlıyor.

Yıldızdame bakımı ile gerçekten bilimsel olarak kişilerin ruh halleri ve onları ilerde bekleyen bir takım olumlu – olumsuz durumlar hakkında bilgiler verilmesi bilimsel olarak doğrudur. Yıldıznameyi çoğu insan fal gibi algılar bu tamamen yanlış bir bilgidir. Sevgili kardeşlerim ben bu konuda büyük araştırmalar yapan bir medyum olarak hiç bir medyumun size veremeyeceği yıldızname bakımı hakkında çok detaylı bilgiler verebilirim.

Bana gelen bir çok yıldızname bakım isteğine elimden geldiği ölçüde yanıt vermeye gayret ediyorum. Takdir edersiniz ki bu konuda merakı olan bir sürü insan var benimde tüm yıldızname taleplerinize cevap vermem mümkün olmuyor. Yinede bir çok insanın yıldıznamesine bakabiliyorum.

 

Ücretsiz Yıldızname baktırmak istiyorsanız sağ taraftaki iletişim formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.