Medyum

Pek çoğunuzun internette medyum aradığını ve iyi bir medyum bulmak için bir çok medyum sitesini araştırdığınızı biliyorum. Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa ve Antalya gibi büyük şehirlerimizde yaşayan insanlar yoğun olarak internet üzerinden medyumları araştırarak en iyi medyum hangisidir sorusuna yanıt arıyorsunuz. Sizden isteğim medyumlar hakkında yazdığım bu makalemi sonuna kadar sabırlı bir şekilde okumanızdır. Çünkü bu makaleme okumazsanız medyumlar tarafından kolayca kandırılabilirsiniz.

Bu makaleyi kendim için değil sizler için yazıyorum. Şayet bu yazımı okuyorsanız mutlaka medyumlar ile ilgili merak ettiğiniz konular olmalı . O halde şu an medyumlar hakkında en doğru makaleyi okuyorsunuz. Bir çok vatandaşımız zaman zaman ihtiyaç duydukları anlarda bazı medyumların kapılarını çalıyorlar.

Fakat kafanızın içinden kendinize şu soruyu mutlaka soruyor olmalısınız ” acaba yardım almaya çalıştığım bu medyum benim için doğru bir medyum mu? ” fakat kendinize bu soruyu sorarak doğru bir karar alamazsınız. Eğer bir konu hakkında medyum yardımına ihtiyacınız varsa öncelikle uyanık olmanız daha doğrusu medyumlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Aksi halde sizin bulduğunuz medyum ne sizin sorununuzu çözebilir nede siz sonuç alabilirsiniz.

Eğer hüsrana uğrayıp hem maddi hemde manevi zararı yaşamamak istiyorsanız bilmeniz gereken bir kaç tane altın kural var. Şimdi size bu altın kurallardan bahsedeceğim. Hepiniz can kulağıyla okumaya devam edin. Keza bunun faydası bana değil siz ihtiyaç sahipleri çıkarına olacaktır.

Öncelikle internetten temasa geçtiğiniz yada geçmeyi düşündüğünüz medyumların sitelerini inceleyin. Bu siteler ne kadar profesyonel duruyor yada ne kadar derme çarpma duruyor bunu analiz edin. Bu sizin için ilk adım olacaktır. Çünki derme çarpma sitelerin geçmişi uzun değildir, özen verilmemiştir dolayısıyla bunu hazırlatan medyum  bu siteyi öylesine yaptırmış olabilir. Web sitesinin ciddiyeti ancak o web sitesinin ne kadar profesyonel durduğuyla orantılıdır. Ne demişler aslan yattığı yerden belli olur. Aynen durum burada da böyledir.

İkinci dikkat etmeniz gereken kural ise bu medyum sitelerinde yazılan yazıların orjinal olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Çünkü kendinize şu soruyu sorun eğer siz doğru bir medyum olsaydınız web sitenizi hazırlatırken kendi cümlelerinizimi kullanırdınız yoksa oradan buradan çalıntı yalan dolan bilgilerimi tercih ederdiniz. Elbette iyi bir medyum sitesi doğru bilgiler içermelidir. İnsanları aydınlatacak bilgiler barındırmalıdır. Kurmaca sahte medyum sitelerini zaten hemen anlarsınız.

Bu sahte medyum sitelerinde herhangi bir makale okumayı deneyin. Bu makalelerin hiç birinin birbiriyle uyum içinde olmadığını görürsünüz. Bunun nedeni bu sahte medyumların web sitelerini yaparken oradan buradan bilgiler almalarından kaynaklanır. Site içinde bir uyum yoktur hatta cümleleri okuduğunuzda site içinde geçen konuların çoğunun bir anlamı bile olmadığını göreceksiniz.

Sevgili kardeşlerim hepimiz insanız ve zaman zaman dışarıdan bir desteğe özellikle medyum desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Üzülerek söylüyorum ki adam gibi bir medyum bulmak son derece zordur. Bu nedenle gözünüzü kulağınızı çok iyi açın.

Bu sahte medyumların sizlere bir faydası olmaz, şayet bana; hocam ne yapalım bizim yardıma ihtiyacımız var diyorsanız o halde bana iletişim sayfasındaki mail adresimden tüm sıkıntılarınızı yazabilirsiniz. Hiç çekinmeden tüm sorunlarınızı benimle paylaşın, ben mutlaka mesajlarınızı okuyorum ve en kısa sürede sizlere cevap yazıyorum.

Hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

10 Yorum

 1. qarakiz

  Hocam siz benim yasama sevincimsiniz beni yasatin lutfen yalvaririm

 2. Yusuf Onur

  Hocam benim oğlum Almanya’da yaşıyor ve papaz büyüsü yapılmış nasıl bozabiliriz

 3. izmir

  hocam size nasil ulasabilirim?

 4. murteza

  Sayin Hocam Almanyadan ariyorum derdim cok büyük yuvam yikiliyor 2 cocuk ortada kalacak lütfen yardim edin.

 5. Arzu Oker

  Hocam çok teşekkür ederim ben bugün yaptığınız çalışmanın sonucu aldım.sizinle paylaşmak istedim çok teşekkür ederim size

 6. smyye

  e mailden ulasabilirsn fatma arkadasm hocaya

 7. FATMA

  nasıl ulaşa bilirim lütven acil

 8. samet

  hocam size nasıl ulaşabiliriz

 9. büşra

  erdoğan beye nasıl ulaşıcaz

 10. HÜSNÜ

  Arkadaşlar bende yaptırdım erdoğan beye ve sonucu 10 gün içinde aldım.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.