Aşk Büyüsü

Seven insanın bir numaralı kurtarıcı büyüsü yani aşk büyü nedir, aşk büyüleri kaç çeşittir bunlar hakkında sizlere bilgiler vereceğim. Aşk büyülerinin en tesirli olanları havas ilmine göre hazırlananlardır. Öncelikle aşk duygusu bu dünyada her insanın yaşaması gereken en güzel duygulardan bir tanesidir hatta belkide en güzel duygudur. Bana sorarsanız aşk kadar saf bir duygu yoktur. Aşk bazen birinin çocuğuna duyduğu aşk olarak, bazen sevgiliye duyulan aşk olarak bazende eşimize duyduğumuz aşk olarak karşımıza çıkabilir. Aşkın tarifi olmaz, eğer biri aşkın tarifini yapıyorsa mutlaka eksik yapıyordur.

Çünkü aşk; ifadesi yapılması olanaksız ruhi bir sevgiden başka bir şey değildir. Aşk duygusunu derinlerimizde yaşarız ve ancak gerçekten aşkı yaşamış yürekler bunun nasıl bir coşku olduğunu idrak edebilir.

Yalnız aşk çok ince bir çizgidir. Nefret ve aşk arasında çok ince bir çizgi vardır. Bir insanı eğer çok seviyorsanız o insandan aynı ölçüde nefret edebilirsiniz. Bu anlamda aşk güzel olduğu kadar aynı zamanda tehlikeli bir duygudur. Bazen büyük bir aşk yaşadıktan sonra çiftlerden birinin diğerine karşı sevgisinin azalması sonucu aşık olan taraf sevgisine karşılık göremeyince birde üstüne terk edilirse büyük bir aşk acısı çekmeye başlar. Bu durum çok zor bir durumdur.

Aşk acısı çeken bir insan gün geçtikte daha da fazla acı çekmeye başlar. Bu acı öylesine derine inerki aşık olan kişiler adeta dünyadan koparlar. Bu insanların en büyük yardımcısı aşk büyüsüdür. Aşk büyüleri karşılık göremedikleri aşklarına karşılık görmek için en iyi yoldur. Bazen evini terkeden eşler için bazende sevgilisini terkeden kişiler için bu aşk büyüleri yaptırılarak giden sevgili geriye döndürülür.

Yalnız dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. Ortalıkta bir sürü medyum var ve bu medyumlar sözde aşk büyüleri yapıyorlar. Ben yaptığım detaylı bir araştırmadan sonra bu medyumların çoğunun havas ilmine dair en küçük bir bilgisi bile yok. Aşk büyüleri öyle kolay hazırlanabilecek bir büyü değildir. Yüksek bilgi ve tecrübe gerektirir. Her fırsatta ben Medyum Erdoğan olarak sizleri bu konuda uyarmaya elimden geldiğince gayret ediyorum.

Bu sözde medyumlara karşı uyanık olun, size söyledikleri her söze inanmayın diye her fırsatta sizlere bunu söylüyorum. İnternette bu kişiler kum gibi çoğalmışlar. Bana gelen bir çok insan bu hocalara yada sözde medyumlara daha önce aşk büyüleri yaptırmışlar. İşin acı yanıda nedir biliyor musunuz ? Bu medyumlar isim yapmış medyumlar olmasına rağmen bunlara aşk büyüsü yaptıran hiç bir kişi sonuç alamamış.

Sevgili kardeşlerim maalesef medya bu sözde sahtekar medyumlara çanak olmaya devam ediyor. Bu kişiler belli kanallara çıkarak kendilerinin reklamını yapıyorlar. Bir çok bilgiden yoksun insanda bunları televizyonlarda ve diğer medya organlarında görerek bu kişilerin kapılarını aşındırıyorlar. Medyumluk sonradan kazanılan bir vasıf değildir. Medyum olunmaz, medyum doğulur.

Gerçek bir medyum doğum anında psişik güçlerle birlikte doğar sonradan bunları keşfeder geliştirir. Ancak gerçek medyumların doğuştan sahip oldukları psişik güçlere diğer sonradan medyum olmaya karar veren kişiler sahip olamazlar. Şimdi size soruyorum kaçınız bu sözde medyumlara aşk büyüsü yaptırdı da sonuç alabildi. Sanırım pek çoğunuzun evet hocam siz haklısınız dediğinizi duyar gibiyim.

Burada esas olan aşk büyüsü yaptıracağınız medyumun ünü, şöhreti ve şanı değil, o medyumun gerçekten ilim sahibi olup olmadığını önemsemeniz olacaktır. Bu tılsımların genel olarak bir çok çeşidi vardır. Bunlardan en bilineni canbar aşk büyüsüdür. Bunun yanı sıra kaşık büyüsü de güçlü aşk büyüleri arasında yer alır.

Yalnız bir çok insanın yanlış bildiği bir bilgi vardır. Canbar büyüsü en tesirli aşk duası diye bilinse de aslında bu bilgi eksik bir bilgidir. Çünkü örneğin bir doktor her hastaya aynı ilacı veremez. Şüphesiz her bünye farklıdır ve canbar aşk tılsımı da her insan üzerinde farklı gelişmeler tepkiler gösterebilir. Buradan şu sonuca varabiliriz. En iyi aşk büyüsü canbar büyüsü değildir, en iyi tılsım kişiye özel hazırlanan tılsımlardır.

Ben havas ilmine göre en geç 14 gün içinde sonuç alacağınız aşk vefkleri hazırlıyorum. Bir çok hoca aşk vefki hazırladığını söylüyor. Bunlar uygun fiyata aşk büyüsü yapıyorlar belki ama bu hazırladıkları aşk büyülerinin süreleri geçicidir sevgili kardeşlerim. Size 40 günlük aşk vefkleri hazırlıyorlar bu vefklerin süresi 40 gün sonra kayboluyor. Fakat size bunu söylemiyorlar bu aşk büyülerinin ömürlük olduğunu söylüyorlar bu sözlere inanmayın.

Ben size ömürlük, etkisi hiç geçmeyen aşk vefkleri hazırlıyorum. Bu konuda bu sahtekar medyumlara kanarak hataya düşmeyin. Bir çok kişi bu işin aslını bilmediği için bu sahtekarların yalanlarına inanıyorlar. Bu Allah korkusu olmayan sahtekar medyumlar size yalan söyleyebilirler. Tüm yaşamınız boyunca gerçekten kalbinizden bu sevdiğiniz kişiyle huzurlu bir şekilde mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız o halde bu konuda yardım almanız sizler için en doğru karar olacaktır. Tam olarak içinizde bir endişe olmadan uzun bir ömrü sevdiğiniz kişiyle yaşamak ve tüm kötülüklerden korunarak huzurlu bir geleceği bu insanlar birlikte yaşamayı yürekten istiyorsanız o halde yapmanız gereken bu konuda size yardımı dokunacak bir hocadan yardım almaktır.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.